SIA „Comfort Service” ir uzņēmums, kas ir pieredzējis nozares speciālists, darbojas kopš 2009 gada un ir mainījis un no jauna izveidojis ūdensapgādes, kanalizācijas un apkures sistēmas daudzās daudzdzīvokļu mājās Rīgā un tās apkārtnē. Būvkomersantu reģistrācijas   9378-R

Mūsu uzņēmums veic uzstādīšanas un remonta darbus, kā arī veic santehnikas preču pārdošanu.

Komplekss piegājiens objektam
Mēs veicam visus darbus – sākot ar objekta apskati, aprēķinu, izstrādi, aprīkojuma un materiālu sakomplektēšanu un piegādi beidzot ar uzstādīšanas, ieregulēšanas darbiem, kā arī piedāvājam apkalpošanas servisu.

Garantija materiāliem un darbiem
Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, ko mums piedāvā sadarbības partneri no vadošajiem pasaules un Eiropas santehnikas un apkures sistēmu ražotājiem. Mēs uzņemamies garantēt Jums visus mūsu paveiktos darbus un uzņemamies atbildību par uzstādītajiem materiāliem un ierīcēm.

Kvalitāte, pieredze un atbildība
Aprīkojumu, materiālus, ierīces un montāžas veidu piemeklē kvalificēti inženieri un montāžas darbus kā arī to uzraudzību veic pieredzējuši speciālisti.

Iekšēja kontrole montāžas darbiem
Uzņēmuma vadības prasības izpildāmajiem darbiem ir augstākas nekā pasūtītājam, tāpēc ka mēs dodam garantijas mūsu darbiem un arī daudzi no mūsu pasūtītājiem izvēlas mūs kā sistēmu apkalpotājus. Līdz ar to mūsu interesēs nav uzstādīt nekvalitatīvu materiālu un/vai ierīces.

Nosaukums (firma): COMFORT SERVICE
Veids: sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Vienotais reģistra numurs: 40103252587
Datums: 08.10.2009
Valsts: Latvija